Autahvel
2021/2022 õppeaasta
Hinnetele “5” õppisid:
I klass
1. Marta Ermel
2. Grete Kinna
3. Triin Serv
4. Savannah Sügis
II klass
1. Säde Heidi Serv
III klass
1. Amanda-Airiin Klaar
2. Kertu Serv
IV klass
1. Mete-Maria Adusson
2. Kadri Kirschenberg
3. Aureelia Lauter
4. Jette Raudsepp
5. Sebastian Vals
V klass
1. Delisa Kuuskla
2. Martin Serv
VI klass
1. Remo Kuslapuu
2. Janne Raudsepp
VII klass
1. Kadi Serv
2. Susanna Solmann
VIII klass
1. Lenna Leelo Asi
2. Reena Kamber
3. Karmen Kerge
4. Elo Rahman
IX klass
1. Anete Kuuskla
2. Age-Anett Laanejõe
3. Liis Serv
Hinnetele “4” ja “5” õppisid:
I klass
1. Rasmus Kõu Epler
2. Annaliisa Hõlst
3. Kerli Kaev
4. Roel Aiden Kipasto
5. Henri Koha
6. Olle Kaarel Ladva
7. Aaron Lindmets
8. Joonas Solmann
9. Kelli Terve
II klass
1. Emma Ermel
2. Maili-Maria Jõgisuu
3. Triin Pikas
4. Ranelle-Naomi Rosen
5. Stella Soon
6. Marite Varrik
7. Anette Vätsing
III klass
1. Elisabet Arulepp
2. Elli-Liis Ladva
3. Kertu Mäesaar
4. Brita Müür
5. Kaspar Nuut
6. Gerda Palm
7. Mariel Perv
8. Ingrid Schmeimann
9. Markus Vals
10. Kätlyn Varkel
III B klass
1. Robin Leius
2. Liisa Rosenberg
3. Lisandra Suits
IV klass
1. Teele Helekivi
2. Helori Hollo
3. Daniel Karlson
4. Lisandra Lohk
5. Martin Mallas
6. Arco Nõmmik
7. Pärtel Perv
8. Anni Serv
9. Jürgen Soon
10. Rolf-Marten Vähi
IV B klass
1. Jan Martin Kaarna
V klass
1. Ats Asser Asi
2. Kristofer Kaasma
3. Samuel Liiv
4. Viktoria Savi
5. Oliver Solmann
6. Otto Tappo
7. Sander-Martin Võro
VI klass
1. Brita Alter
2. Marten Oeselg
3. Hindrik Saar
VII klass
1. Lenna Koha
2. Mattias Vätsing
VIII klass
1. Andre Antsov
2. Maria Helena Kaasma
3. Gerli Kari
4. Kirke Kari
5. Priit Konnula
6. Kätlin Männik
7. Alina Nagibina
8. Reio Paring
9. Henn Rahman
10. Adrian Randlo
11. Linette Rodima
IX klass
1. Sten Ivaste
2. Annabel Kipasto
3. Riho Parker
4. Madli Soon
2021/2022 õppeaasta
Hinnetele “5” õppisid:
I klass
1. Marta Ermel
2. Grete Kinna
3. Triin Serv
4. Savannah Sügis
II klass
1. Säde Heidi Serv
III klass
1. Amanda-Airiin Klaar
2. Kertu Serv
IV klass
1. Mete-Maria Adusson
2. Kadri Kirschenberg
3. Aureelia Lauter
4. Jette Raudsepp
5. Sebastian Vals
V klass
1. Delisa Kuuskla
2. Martin Serv
VI klass
1. Remo Kuslapuu
2. Janne Raudsepp
VII klass
1. Kadi Serv
2. Susanna Solmann
VIII klass
1. Lenna Leelo Asi
2. Reena Kamber
3. Karmen Kerge
4. Elo Rahman
IX klass
1. Anete Kuuskla
2. Age-Anett Laanejõe
3. Liis Serv
Hinnetele “4” ja “5” õppisid:
I klass
1. Rasmus Kõu Epler
2. Annaliisa Hõlst
3. Kerli Kaev
4. Roel Aiden Kipasto
5. Henri Koha
6. Olle Kaarel Ladva
7. Aaron Lindmets
8. Joonas Solmann
9. Kelli Terve
II klass
1. Emma Ermel
2. Maili-Maria Jõgisuu
3. Triin Pikas
4. Ranelle-Naomi Rosen
5. Stella Soon
6. Marite Varrik
7. Anette Vätsing
III klass
1. Elisabet Arulepp
2. Elli-Liis Ladva
3. Kertu Mäesaar
4. Brita Müür
5. Kaspar Nuut
6. Gerda Palm
7. Mariel Perv
8. Ingrid Schmeimann
9. Markus Vals
10. Kätlyn Varkel
III B klass
1. Robin Leius
2. Liisa Rosenberg
3. Lisandra Suits
IV klass
1. Teele Helekivi
2. Helori Hollo
3. Daniel Karlson
4. Lisandra Lohk
5. Martin Mallas
6. Arco Nõmmik
7. Pärtel Perv
8. Anni Serv
9. Jürgen Soon
10. Rolf-Marten Vähi
IV B klass
1. Jan Martin Kaarna
V klass
1. Ats Asser Asi
2. Kristofer Kaasma
3. Samuel Liiv
4. Viktoria Savi
5. Oliver Solmann
6. Otto Tappo
7. Sander-Martin Võro
VI klass
1. Brita Alter
2. Marten Oeselg
3. Hindrik Saar
VII klass
1. Lenna Koha
2. Mattias Vätsing
VIII klass
1. Andre Antsov
2. Maria Helena Kaasma
3. Gerli Kari
4. Kirke Kari
5. Priit Konnula
6. Kätlin Männik
7. Alina Nagibina
8. Reio Paring
9. Henn Rahman
10. Adrian Randlo
11. Linette Rodima
IX klass
1. Sten Ivaste
2. Annabel Kipasto
3. Riho Parker
4. Madli Soon